images

Badmintonový turnaj

„Rodiče proti dětem“ 2018

Roku 2018 jsme turnaj na jaře díky plně obsazené tělocvičně nezvládli zajistiti a museli jej udělat na podzim a tedy dne 21.10.2018 se konal badmintonový turnaj Rodiče proti dětem aneb „badminton pro všechny“.

Začátek turnaje byl stanoven na 10 hodin a díky sychravému počasí to vypadalo, že se nikomu nebude chtít do tělocvičny přijít. Ale nakonec se ukázalo, že opak je pravdou, a i přes pár omluvenek se na turnaj dostavilo úctyhodných 20 lidí, z čehož bylo 13 dětí a 7 dospělých. Za tuto účast moc děkujeme.

Turnaje se jako každoročně mohl účastnit kdokoli, kdo měl chuť si zahrát, anebo si tento sport chtěl jen vyzkoušet. V turnajové režii se odehrálo přes 30, většinou velmi vyrovnaných, zápasů. Po dlouhém boji se nakonec děti ukázaly jako lepší a tento turnaj ovládli stavem 44:25 na sety. Jde vidět, že se děti neustále zlepšují a proto doufáme, že v příštím ročníku si přijdete poměřit síly s našimi dětmi.

Při vyhodnocení turnaje byli vyhodnoceny ti nejlepší a všechny děti byly za tyto výsledky, stejně jako dospělí, odměněni sladkostmi a drobnými cenami od sponzorů za které moc děkujeme.